1/5
filozofia

Kam umiestniť palety? Poviem Vám to: do vašej obývačky! V dnešnej dobe sa stále do popredia dostáva téma ekológie a práve nábytok z paliet je pravým príkladom toho ako spojiť túžbu po zachovaní prírody s recykláciou priemyselného vplyvu.

Nechajte si ozdobiť týmto štýlovým nábytkom byt, terasu, kaviareň či kanceláriu. Jednoducho z neho urobte ústredný bod vášho priestoru.

idea

Našou ideou je urobiť najlepšie kreatívne návrhy dostupné pre každého. Od samého začiatku sme preto rozmýšľali nad tým, ako navrhnúť nábytok tak, aby sme zákazníkom zaručili dostatok možností a cenovú dostupnosť pri zachovaní vysokej  kvality. Netradičný nábytok z prepravných paliet je odpoveďou.

nábytok z paliet

Paletový nábytok je najnovší trend moderného nábytku v európe. Dovolíme si tvrdiť, že pohľad na nami vyrobený nábytok z paliet vás bude tešiť niekoľko násobne dlhšie ako na nábytok, ktorý má v obývačke polovica vašich známych.

Z paliet dokážeme vyrobiť prakticky akýkoľvek typ interiérového a exteriéroveho nábytku, veľké množstvo doplnkov a veľa veľa iného.

Dizajn nášho nábytku je patentovaný na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky pod cislom D27991 z 21.10.2013

© Copyright Netradicnynabytok All rights preserved.

​NETRADIČNÝ NÁBYTOK

Z PREPRAVNÝCH PALIET

Výroba a predaj nábytku na mieru